Тейлор Свіфт і її мама просто проголосували—і вони хочуть, щоб ви зробити те ж саме

Тейлор Свіфт стала предметом серйозної критики за відмову поділяю її політичних поглядів після виборів 2016 року, але вона порушила мовчання кілька тижнів тому, коли вона опублікувала розлоге Instagram пост, закликаючи людей йти на вибори в цьому році іспити. Тепер вона говорить ще раз—на цей раз на спільному фото, яке захоплює її і її мати відразу після того, як віддали свої голоси за Філа Bredesenбыл, кандидат в Сенат США від штату Теннессі.

“Ці дві жінки Теннессі проголосували за кандидата, який зарекомендував себе, щоб бути обґрунтованим і надійним. Ми хочемо лідерства, не заснованого на страху екстремізму. Дострокове голосування проходить до четверга і День виборів-6 листопада. Будь ласка, не сидите на місці, а" пост читає.

Свіфт схвалив Bredesenбыл під час її перший набіг в політику ще 7 жовтня, написавши, що її погляди на соціальну справедливість відверне її від підтримки чинного президента республіканської партії сенатор Маршу Блекберн.

Завантаження

Подивитися на Instagram

"Так само, як я в минулому, і хотів би продовжити голосування для жінок в офісі, я не можу підтримати Маршу Блекберн", - написала вона у своєму блозі. "Її рекорд голосування в Конгресі жахає і лякає мене. Вона проголосувала проти рівної оплати праці жінок. Вона голосувала проти гранично допустима концентрація насильства щодо жінок закон, який намагається захистити жінок від домашнього насильства, переслідувань і зґвалтувань. Вона вважає, що підприємства мають право відмовити в обслуговуванні гей-пари. Вона також вважає, що вони не повинні мати право вступати в шлюб. Це не мої цінності Теннессі. Я буду голосувати за Філа Bredesenбыл для Сенату і Джим Купер Палати представників".

Пізніше вона використовувала свою промову Амас, щоб закликати людей, щоб зробити їх голоси були почуті і завантажив серію оповідань Instagram, який показав своїм прихильникам вийти на вибори.

Свіфт був зустрінутий зі скептицизмом з обох сторін. Деякі люди на лівій відчула, що її зауваження були занадто мало, занадто пізно, в той час як консервативні вчені (більшість з них чоловіки) зробили свою справедливу частку скаржитися на Twitter і телебачення.

Все-таки критика меркнула в порівнянні з тим, скільки коментарів Свіфт здавалося, її фанатів. Тільки один день після того, як вона пояснила, чому вона стає активною перед іспитами, кілька веб-сайтів повідомили сплеск реєстрації нових виборців. Для деяких це було доказом того, що стрімкий ефект реальний і в повний газ раніше 6 листопада.

По темі: Тейлор Свіфт робить ще одне політичне заяву на Instagram

Комментарии
Loading...