Интернет реклама УБС

Тейлор Свіфт на Золоті глобуси 2019: Всі ми знаємо

Одним з найбільш дивовижних моментів з "Золотих глобусів" у неділю ввечері, коли Тейлор Свіфт з'явилася на сцені, щоб представити найкращу оригінальну пісню Леді Гага. Це була перша офіційна нагорода Свіфт прийняв участь у півроку—і вона пішла за ним з ночі, протягом яких вона нібито охолодженим зі своїм хлопцем, Джо Олвин, і подруга Емма Стоун. На жаль, у нас немає фотографії цього, але у нас є приблизний графік Свіфт вечір. Так давайте почнемо, а?

По-перше, Свіфт несподівано потрапляє на сцену глобуси з Ідріс Ельба. (Вони знялися в кішки разом.) Твіттер швидко розпалюється. Краща частина про це було те, що Тайтае в буквальному сенсі слова "дрібний" і "Зірка народилася," що ясно означає, що вона і Гага співпрацюють, вірно? Так?! Дві поп-ікони загальний обійняти, як вони пішли разом, ще більше підігріваючи бажання вболівальників на дует. Цей твіт, нижче, точно резюмує те, що майже кожен гомосексуаліст в Америці сподівається Свіфт сказала Гага в цей момент (хоча їхній фактичний обмін залишається загадкою).

https://twitter.com/scammerswift/status/1082100951551373313

Олвин був в аудиторії, коли Свіфт дав цю нагороду. "У той час як Тейлор представив, Джо дивився телесуфлер поруч з ним і посміхалася, і [його партнерка в улюблених] Ніколас Холт поплескав його по спині," джерело сказав газету. “Вона посміхалася йому, коли вона пішла зі сцени. Вона озирнулася через плече і дав нахабний, мила посмішка в бік його столу".

Потім фанати почали міркувати про вбранні Свіфта. Вона одягла чорне плаття Versace, яке подарували вболівальникам серйозні русалка вібрації. Для непосвячених, стрімкі шанувальники переконали її в наступний альбом, або морському стилі, або про русалок, так це плаття...посилюється, що теорія. Кожна Сережка мав також сім алмазів, і думаю, що, як повідомляється, альбом Свіфт працюєте? Її сьомий. З'єднань!

Тейлор Свіфт на Золоті глобуси 2019: Всі ми знаємоПинтерест
Фото: Twitter
Тейлор Свіфт на Золоті глобуси 2019: Всі ми знаємоПинтерест

Партія-стрибкової тільки почався. Свіфт і Олвин прийняв участь майже у всіх постах– "Золотий глобус" раути в Лос-Анджелес разом. По-перше, була в стилі вечірки, де Свіфт красувалася на червоній доріжці. "Вони не ухиляються від показу КПК. Вони були чарівні і не могли не посміхатися, дивлячись на них," джерело сказав нам щотижня Олвин і Свіфт на цій конкретної партії.

InStyle And Warner Bros. Golden Globes After Party 2019 - ArrivalsПинтерест
Фото: Гетті Картинки

Пара також зупинилася сторонами розміщених на Netflix і Лисиця. Він був в останньому, де вони нібито вивісили з Деніелом Крейгом і Рейчел Вайс, а також хорошим швидким подруга Емма Стоун. За словами очевидця джерело, нижче, швидкі і Олвин поцілував у Фокс-учасник:

https://twitter.com/PatrickGomezLA/status/1082150857112580098

Лос-Анджелес Таймс репортер Емі Кауфман каже, що Свіфт був у супроводі охоронців у Фокс-учасник останній кабінці, де вона зависала на самоті з Олвин, каменю, а решта з свого кола.

https://twitter.com/AmyKinLA/status/1082142051959955456

"Вона підійшла з ентузіазмом і поклала свою руку на його плече", - розповіло джерело американського тижневика про Свіфт вхід в Лисячу партії. "Він схопив її за руку і поцілував її. Було очевидно, що вони знають, що за ними стежать, але вони, схоже, не на розум.... Тейлор, здавалося, зовсім в захваті від нього, немов під гіпнозом."

Відсутність швидких і Олвин громадської моменти разом минулої ночі не стало сюрпризом. За винятком кількох пісень на Свіфт 2017 альбом, репутація, яка може або не може бути Олвин, вона постійно мамі про стосунки. Якщо ці ласі шматочки якісь вказівки, хоча, схоже, вона дуже щаслива з британським актором. Я дуже спокуса зробити "Король мого серця" жартувати тут, але я буду чинити опір. Замість цього, просто йти трансляція пісню! Це кращий на репутацію.

У будь-якому разі! Ура (сподіваюся) більш швидке і Олвин моменти в сезон нагород триває.

Пов'язані Історії:

Шанувальники Тейлор Свіфт Переконані В Тому, Що Її Нова Музика Буде Про Русалок

Тейлор Свіфт була ключовою частиною дівич Карлі Клосс'

Тейлор Свіфт, за повідомленнями, використовував розпізнавання тек на концерті для відстеження сталкерів

Комментарии
Loading...