Интернет реклама УБС

Тільки не це: 5 мейкап-помилок, які відлякують чоловіків

Краса / Макіяж

Іноді наші дівчата забувають одну з найважливіших прописних істин щодо макіяжу: «Краще менше, та краще». Дійсно, у прагненні виглядати сексуально, красиво і привабливо для самої себе і для свого обранця, нескладно «наламати дров». Ми зібрали для тебе п'ять мейкап-помилок, яким під силу відлякати навіть сааамого сміливого хлопця!

Надто контрастне омбре

Тільки не це: 5 мейкап-помилок, які відлякують чоловіків

Ця техніка фарбування сама по собі виглядає дуже природно і сексуально, але її реалізацію варто довірити досвідченому колористу, а не впоратися з нею самостійно і ось чому:

«Моя дівчина – брюнетка. Якось я поїхав у відрядження, а коли повернувся, виявив замість неї ...зебру! Тобто частина її волосся залишилася колишньою, синяво-чорної, а друга, нижня половина, була повністю знебарвлена. Розумію, що вона намагалася мене здивувати, більше того, їй це вдалося, однак сказати, що диво було приємним, я не можу. Будь ласка, не треба так!», - Міша, 37 років.

Агресивний контуринг

Тільки не це: 5 мейкап-помилок, які відлякують чоловіків

Якщо навіть «королева контуринга», Кім Кардашьян, зізналася, що ця б'юті-техніка іноді виглядає занадто химерно і неприродно, то чому багато дівчат досі продовжують накладати на обличчя багатошарові конструкції з освітлення та пудри цегляного відтінку? Чоловіків, до речі, це дратує:

«Нещодавно познайомився з красивою дівчиною, запросив її пообідати, сіли на літній терасі. І тут, вдивляючись в її обличчя, я розумію, що щось в ньому не так воно все смугасте, віскі – брудно-рудого кольору, вилиці, лоб – такі ж. У той же час, підборіддя і ніс на контрасті здаються буквально вибіленими. Питання: що це було?!», - Артем, 29 років.

Надмірно промальовані брови

Тільки не це: 5 мейкап-помилок, які відлякують чоловіків

Всі хочуть густі, розкішні брови, як у Кара Делевінь або Лілі Коллінз, але потрібно розуміти, що взяти і «намалювати» такі з чистого аркуша не можна. Зате можна перетворити своє обличчя в карикатуру або живу ілюстрацію інтернет-мема. Висновок – обзаведися професійної палеткою для брів (завжди орієнтуйся на більш світлий, природний відтінок) і прозорим фіксують гелем – цього цілком достатньо, щоб привести в порядок брови.

«Я не буду довго пояснювати, скажу одне – це жахливо!», - Саша, 22 роки.

Очевидно нарощені вії

Тільки не це: 5 мейкап-помилок, які відлякують чоловіків

Правда, воно того не варто – краще купи об'ємну туш і щипці для завивки вій, а нарощувати, подовжувати їх до самих брів - вже моветон, за винятком вечірнього макіяжу або, скажімо, професійної фотозйомки.

«Одного разу, після пристрасної ночі, частина накладних вій дівчата залишилися на моїй подушці. Чи треба говорити, що ранкового сексу мені якось різко перехотілося?», - Вадим, 32 роки.

Френч манікюр

Тільки не це: 5 мейкап-помилок, які відлякують чоловіків

Часи змінюються, і те, що раніше вважалося верхом витонченості, зараз вважається...чимось гидким. До подібних трендам можна віднести манікюр «френч», в особливості, на довгих нігтях.

«Коли дівчата відрощують собі ці довгі, загибающиеся нігті, після чого фарбують їх яскравим лаком або роблять білу смужку на півпальця шириною, це, прямо скажу, стрьомно. Не розумію, кому таке «творчість» може здаватися гарним?», - Вова, 33 роки.

Комментарии
Loading...