Точка G": як її знайти і що робити потім?

Ти і він / Секс

Точка G": як її знайти і що робити потім?

Невловима точка G була і залишається чи не найбільш обговорюваним питанням серед сексологів. Ще б пак, її існування не зовсім доведено, але що тоді викликає той самий, всепоглинаючий оргазм, набагато більш сильний, ніж кліторальний? Нещодавно вчені взагалі оголосили, що точка G – це всього лише внутрішня проекція клітора, а вагінальний оргазм – не що інше, як міф. Тим не менш, ми не впадаємо у відчай і, заручившись знаннями експертів, починаємо власне Cosmo-дослідження! Ти з нами?

«Дуже багато дівчат зізнаються, що відчувають точку G і що це суперчувствительная область - інша площа піхви реагує на стимуляцію не так яскраво. Але є й ті, у кого ласки точки G не викликають особливого захоплення, але ж не всі люблять, коли пестять їх соски. Ніхто після цього не стане стверджувати, що соски - не ерогенна зона, правда?», - каже сексолог Івонн Фулбрайт.

Що взагалі таке ця точка G?

Точка G – це свого роду сексуальний килим-літак – інструмент, що дозволяє відкрити новий світ задоволення. З фізіологічної точки зору, вона являє собою невеликий шматок губчастої еректильної нервової тканини, парауретральних проток та залоз, а також кровоносних судин – саме цей «коктейль» може призводити до сверхсильному порушення під час сексу. Точка G розташована між твоєю лобкової кісткою і передньою частиною шийки матки, приблизно за 4 сантиметри вгору від входу в піхві, на його передній стінці (на тій, що ближче до живота, а не на спині).

Як тобі її знайти?

Перед тим, як ти відправиш свої пальці в дослідну спелеологічну місію, виконай невелике домашнє завдання: возбудись! Коли ти збуджена і кров приливає до органів малого тазу, точка G теж набухає і стає більш виразною на дотик – тобі буде простіше відрізнити її від інших тканин піхви.

«Якщо ти не збуджена, знайти це місце буде набагато складніше, крім того, його стимуляція не принесе ніякого задоволення», - підтверджує лікар Фулбрайт.

Отже, запали свічки, налий собі келих вина, влаштуйся зручніше і починай фантазувати. Можеш включити порно або улюблену еротику, задіяти кліторальний вібратор. Коли відчуєш, що досить розігрілася, введи два, попередньо змащених лубрикантом, пальця в вагіну, долонею вгору. На відстані 4-4,5 сантиметрів від входу починай ретельно обмацувати передню стінку піхви: пружний, більш твердий бугристий ділянка – це і є точка G. Її розмір може бути різним – від розміру нігтя твого мізинця до розміру пятикопеечной монети, так що орієнтуйся не на нього, а на текстуру слизової.

Окей, і що тепер?

Як тільки ти знайшла точку G (молодець!), починай погладжувати її інтенсивними, глибокими, як би вдавлюючими рухами. Пробуй кругові рухи пальцем або переміщуй його вгору-вниз, але самим популярним способом стимуляції можна назвати подзывающий жест.

«Згинай вказівний палець так, ніби підкликала когось до себе, «іди сюди» - таким чином ти зможеш яскравіше відчути розташовану на передній стінці точку. Не дивуйся, якщо відчуття здадуться тобі дещо зміщеними вправо або вліво – продовжуй стимуляцію, щоб досягти максимального збудження», - радить Фулбрайт.

Про оргазм, точці G і сквіртінг

Якщо відчуття тобі подобаються і все йде добре, спробуй збільшити швидкість, темп тиску і тертя точки G, щоб довести себе до оргазму.

«Якщо ця область висловлюється на ласки особисто у тебе, то досягти кульмінації, стимулюючи її, цілком реально. Деякі дівчата описували свої відчуття, як теплі, накочуються хвилями відчуття в статевих органах і всьому тілі, а інші кажуть, що при цьому різко збільшилася кількість природного мастила. Феєричний, більш яскравий і глибокий всепоглинаючий оргазм, за їхніми розповідями, зовсім не рідкість», - каже сексолог.

Тим не менш, не засмучуйся, якщо не вдалося дійти до піку таким чином. Досліджувати своє тіло – це завжди здорово, незалежно від того, увінчався твій експеримент оргазмом чи ні.
Тепер трохи про ще одну, практично міфічної, секс-темі: сквіртінг або жіноча еякуляція. Якщо цей феномен тобі цікавий, стимуляція точки G, можливо, дуже тобі сподобається. Незважаючи на те, що вчені досі сперечаються про сквіртінг, припускаючи, що це може бути всього лише мимовільне сечовипускання, деякі дівчата мріють хоч раз випробувати його на собі.

«Стимуляцію точки G часто пов'язують з поняттям сквіртінгу, тому що це явище часто спостерігається саме в момент ласк цієї зони. Пам'ятай, що це необов'язково повинно відбутися в момент оргазму – просто будь уважна до своїх відчуттів», - підказує Івонн.

Вдалих експериментів!

Комментарии
Loading...