Тома Форда 58 $підводка абсолютно коштує своїх грошей

Ніякої ненависті на січень сухий, але чому Новий рік має бути все про самостійне позбавлення? Після декількох місяців витрачати свій час, енергію і гроші на все інше, ми готові ставитися до себе. Ласкаво просимо в наші ряди мені, від мене.

Я завжди був сосунок для підводки. Коли я вперше почала фарбуватися, я не пригадаю на будь-яких інших продуктів очей. Туш? Не можу сказати різницю. Curler вії? Пристрій для катування призначений для мурашок. Тіні для повік? Занадто складно.

Я отримав все, що я хотіла від підводки, як просте визначення, трохи драми, і багато дивлюся. У середній школі, моя підпис макіяж був в 10 хвилинах застосування наступні: смарагдово-зелений рідку підводку від внутрішнього кута до центру, синій рідку підводку від центру до невелике крило, і здоровий розгортки срібний блиск над обома. Вона виглядала чудово з католицькою формі. (В свій захист скажу, що це був 2004 рік, у тому ж році Брітні Спірс випустила "токсичні"—так, дійсно, я всього лише продукт свого оточення.)

Тепер, як дорослий, я знаю краще. Так що поки я буду возитися з кобальт крило, мій день йти на чорний рідкий лайнер—зокрема, визначення очей Тома Форда пера. Якщо я коли-небудь доведеться давати свідчення ні на що, вони повинні присягнути мені в розгляді з моєю правою рукою на цю справу. Це подвійний складу рідкої підводки; один кінець має більш короткі, тонкі лінії, як каліграфічне перо, а інший довше кисті. Я використовую обидва кінця без розбору (залежно від того, кашкет я випадково відлетить першої), і результат завжди хороший.

Тома Форда 58 $підводка абсолютно коштує своїх грошейПинтерест

По-перше, це вклади стільки чорнила, що ні за яких обставин не можна пропускати або нерівних плям, які змусять вас двічі піднімався на додатки. І сам пігмент висихає на цей багатий, чорний атласний, що виглядає розкішно і не зрушиться з місця, навіть якщо ваші повіки жирні (реальна річ, люди). Колір настільки вражаючі, що одним рухом, вам не потрібно ніякого іншого макіяжу очей. Щоб бути справедливим: це є високими експлуатаційними витратами, так як це настільки пігментовані, що вам доведеться почекати декілька секунд для того, щоб висохнути, перш ніж блимати. Але агов, я теж.

Те, що я використовував, щоб досягти в трьох окремих вкладишів, тепер можна зробити в одному. Вона робить все відмінності між дивлячись, як я тільки що прокинувся і, дивлячись, як я не сплю протягом кількох годин, у той час, пішли на пробіжку, прийняв душ, і насолоджувалися побачення за сніданком з чоловіком, Дев Патель. Це змушує мене виглядати і відчувати себе...готовий. Протягом дня. Ні за що.

І найкраща частина? Що 58 $не збираюся витрачати, тому що це не буде висихати протягом багатьох років. (Років!) Я використовую таку ж ручку з 2014 року, і тільки зараз фарба починає виглядати половинчастим. І коли я не можу отримати більше з нього? Немає проблем: я поставив всі гроші, що я не витрачати на інших макіяж до нього. Для мене, це гідний компроміс.

Том Форд, визначають очей перо, 58$, sephora.com

Комментарии
Loading...