Топ-5 секс-поз для новорічної ночі

Ти і він / Секс

Зимова місіонерська

Топ-5 секс-поз для новорічної ночі

Надай звичній позі сезонної пікантності: ляж на край ліжка, піднявши ноги вгору і дозволивши партнеру трохи відсунути їх в сторону. Хлопець входить в тебе з положення стоячи, а те, що у нього є можливість притримувати і притискати до себе твої ноги, робить цю позицію більш затишною і гарантує більш глибоке проникнення.

Сани з упряжкою

Топ-5 секс-поз для новорічної ночі

Знайди місце, розмістившись на якому твої стегна будуть на одному рівні з його пенісом (обідній стіл і спинка дивана відмінно для цього підходять). Ляж на живіт так, щоб ноги і таз звисали над поверхнею столу або дивана. Він стає за тобою і бере тебе за ноги так, немов вони – це поводи в санної упряжці. А тепер вперед, назустріч оргазму і зимових чудес!

Леп-денс для Санти

Топ-5 секс-поз для новорічної ночі

Посади його в крісло і нехай він зручно відкинеться на його спинку. Підійди до нього, розвернися спиною і сядь на коліна, після чого повільно направ його пеніс в себе. Постав ноги на підлогу, а тулуб нахили вниз. Рухай стегнами, як танцівниця і будь впевнена – він буде поза себе від щастя.

Подарунок під ялинку

Топ-5 секс-поз для новорічної ночі

У бічній позі 69 введи в себе невеликий включений вібратор, а запропонуй йому одночасно пестити твій клітор, теж іграшкою або міні-вібратором. Якщо в такій ситуації зможеш взяти себе в руки і думати бодай про щось крім власного оргазму, одягни на підставу його пеніса вібруюче кільце, а на сам пеніс – «рукав» для мастурбації. Якщо хлопець з ентузіазмом ставиться до різного роду анальним ігор, спробуй (на ньому) butt-plug, одночасно пестячи його мовою.

Бій курантів

Топ-5 секс-поз для новорічної ночі

Ляж на спину, звісивши голову за край ліжка. Він входить у тебе, як у звичайній місіонерській позі, а ти насолоджуєшся його рухами і калейдоскопическими картинками перед очима, які, безумовно, з'являться при такому положенні голови.

Комментарии
Loading...