Топ-7 речей, які чоловіки ненавидять у мінет

Ти і він / Секс

Топ-7 речей, які чоловіки ненавидять у мінет

Здавалося б, оральний секс — щастя і радість для будь-якого чоловіка, але ж не кожен кунілінгус — свято для нас! Хлопці розповіли нам про сім моментах, які вони ненавидять в мінете найбільше — будь ласка, не роби так...

Коли він попереджає партнерку, що ось-ось кінчить, і та кидає пеніс, як гарячу картоплю

«Це просто эякулирующий пеніс, а не бімба - він не вибухне! Будь ласка, якщо тобі так неприємна моя сперма, хоча б накрий його своєю долонею — так я не буду відчувати себе таким відкинутим».

Коли він не впевнений у власних геніталіях, інтимної стрижки або ще щось на «нижньому поверсі»

Незважаючи на те, що хлопці в загальному і в цілому вважають себе красенями приблизно в будь-якій ситуації, іноді і в їх мозок ні, ні, та й закрадеться думка на кшталт: «Цікаво, чи нормально пахнуть мої яєчка?!». І знаєш, що? Відвідавши його голову одного разу, ця думка не відпустить до самого оргазму, якщо він, звичайно, все таки настане.

Коли він переживає, що надто довго не може кінчити

Знайома причина для занепокоєння, правда? Так от, хлопці теж терпіти не можуть, коли починають хвилюватися, чи не втомилася «працювати» і це значно вбиває їх настрій!

Коли він отримав оргазм, а ти — ні

Це особливо актуально для пози «69» і виразно свідчить про те, що ти зробила йому дуууже крутий мінет, але факт залишається фактом — почуття провини не дає йому кайфанути по-повній.

Коли він думає, про що ти думаєш

Якщо пара ще погано знають один одного, бувають моменти, коли чоловік дійсно не впевнений: добре зараз тобі чи ти буквально терпиш цю екзекуцію у вигляді його порушеної члена? Висновок: дай йому знати, що ти відчуваєш, провівши його долонею по власним трусикам, або банально простонав. Ну а якщо тебе дійсно «не пре» цілувати його там, значить вам треба поговорити відверто і без образ.

Топ-7 речей, які чоловіки ненавидять у мінет

Коли йому доводиться вчити тебе і це сильно відволікає від процесу

Просто обговорюйте уподобання і побажання на березі або ж нехай він направляє тебе стогонами і руками — це працює, правда!

Зуби

Чоловіки кажуть, що біль від контакту зубів і ніжної шкіри пеніса велика настільки, що складно навіть підібрати слова. Це як якщо б тобі дали найкращий у світі шоколадний торт і, коли ти почала його їсти, зі всієї сили і без будь-якого попередження вдарили в живіт. Ойййй...

Комментарии
Loading...