Интернет реклама УБС

Топ-7 секретів самого кращого сексу в твоєму житті

Ти і він / Секс

Топ-7 секретів самого кращого сексу в твоєму житті

1. Секс — не тільки оргазм, але...

Як відомо, жінки отримують оргазм рідше за чоловіків, і хоча багато хто вже до цього звикли, завжди можна постаратися, щоб покращити статистику. Наприклад, не фокусуватися на оргазм як такому, вносити різноманітність в сексуальне життя (а не діяти по одному і тому ж сценарію), не закінчувати секс після оргазму іншого партнера.

2. Біль — це не норма

Деякі жінки вважають, що біль — частина сексуального досвіду та часта супутниця вагінального сексу. Однак у здорової інтимного життя для болю місця немає! Якщо тобі неприємно, обов'язково відвідай гінеколога і перевірся на інфекції. Буває психологічна біль з-за боязні або з іншої причини. У будь-якому випадку в цьому треба розібратися.

3. У сексі припустиме багато

Шукати норму в сексуальних інтересах, фантазіях і іграх — безглузде заняття. Є невеликий перелік табу, тобто схильностей, не приветствуемых суспільством, а все інше допустимо. Тому не соромся експериментувати і отримувати нові відчуття!

4. Спілкуйтеся

Комунікація між партнерами не зобов'язана бути словесною, але ви повинні вміти донести один до одного свої побажання. Деяким парам спілкуватися простіше, комусь складніше, але боятися говорити вголос про секс не потрібно. Саме завдяки спілкуванню інтимне життя може стати краще.

5. Секс з проникненням не обов'язковий

Звичайний секс — лише невелика частина інтимного досвіду пари, і він не зобов'язаний траплятися під час кожного статевого акту. Краще всього комбінувати різні техніки, які подобаються вам обом, і не переживати, якщо секс не завжди стає сексом у звичному розумінні.

6. Немає поняття «гарний у ліжку»

Складно бути асом у чому-те, що залежить від зусиль двох людей, їх зв'язку, досвіду, знань і довіри. По‑справжньому прекрасний секс — це поєднання прийняття свого тіла, гордості за свою сексуальність, розкутості у фантазіях і здатності донести до партнера, чого тобі дійсно хочеться.

7. Іноді можна відволікатися

Зосередження на поточному моменті під час сексу — це здорово, і такі сесії найчастіше перетворюються в приємний сексуальний досвід. Однак часом люди відволікаються, думаючи про те, як вони виглядають, коли партнер отримає оргазм і т. д. І це теж нормально! З часом вам напевно набридне пускати в голову сторонні думки, і коли ти побачиш, наскільки приємніше від цього став процес, то будеш думати про все інше в інший час.

Оригінал статті: "cosmo.ru/sex-love/sex/seks-na-otlichno-7-vazhneyshih-momentov-o-kotoryh-nelzya-zabyvat".

Комментарии
Loading...