Топ-8 секс-вчинків, про які мріє кожен чоловік

Ти і він / Секс

Топ-8 секс-вчинків, про які мріє кожен чоловік

Якщо говорити про бажання, хлопці зазвичай викладають їх прямо і відкрито, але коли мова заходить про секс, з'являються певні складності – вони банально бояться зачепити самооцінку партнерки, змусивши її думати, що вона недостатньо хороша в ліжку або навіть банально налякати дівчину. Сьогодні ми вирішили полегшити життя їм і, чого гріха таїти, самим собі, довідавшись про те, чого в сексі вони хочуть найбільше.

Він хоче, щоб ти казала

Немає нічого більш сексуального, ніж дівчина, яка говорить про те, як і де саме її пестити. Крім того, коли ти вільно обговорюєш з ним сексуальні уподобання, це дає і йому зелене світло – озвучувати свої таємні бажання стає набагато легше!

Він хоче різноманітності в позах

Якщо ви весь час займаєтеся сексом в місіонерській позі, недовго і занудьгувати, але буває, що ти так соромишся себе в наїзниці, що не хочеш нічого змінювати. Тим не менш, новизна – найбільш збудливий властивість сексуального життя – будь ласка, не забувай про це, коли за звичкою знову спробуєш перевернутися на спину і...вимкнути світло.

Він хоче, щоб ти брала справу в свої руки

Зроби це – не чекай, поки він спокусить тебе, покажи, чого ти хочеш, поклади його руку туди, де тобі подобається, влаштуй йому вечір у стилі «я за головну!».

Він хоче, щоб ти командувала

Не плутай команди з наказами і указываниями - сприймай це як сексуальні та гарячі підказки в дусі «сильніше», «ще», «не зупиняйся». Чоловіків це дуже заводить.

Він хоче тебе бачити

Мова про те, щоб зважитися помастурбувати прямо у нього на очах – згідно з опитуваннями, це одна з найпоширеніших чоловічих фантазій. Можеш покликати на допомогу» улюблену секс-іграшку або запропонувати йому зайнятися сексом прямо перед дзеркалом – аррр!

Він хоче спонтанності

Рада, особливо актуальний для сімейних пар або людей в тривалих від відносинах, полягає в тому, щоб працювати над своїм сексом і не перетворювати його в рутину. Зірви з нього одяг відразу після того, як він повернувся з спортзалу, почни гладити його стегно під столом в ресторані – такого гарячого сексу у вас не було вже давно!

Він хоче відчути тваринну пристрасть

Немає нічого поганого в тому, щоб легенько вкусити мочку його вуха, потягнути за волосся або провести нігтями по спині – в розумних межах, звичайно.

Один з приголомшений таким положенням справ хлопець пригадує:

«Якось я зустрічався з цим «книжковим хробаком» - дуже скромною у всіх відносинах дівчиною. Але коли справа дійшла до сексу, вона перетворилася в левицю – перекинула мене на ліжко, знялася бюстгальтер і зав'язала їм мої очі, після чого зробила мені самий пристрасний мінет в моєму житті. Це було неймовірно!».

Він хоче чогось забороненого

Для кожного це щось своє – рольові ігри, секс в машині або анальний секс – щоб визначити це, запитай, яке порно він любить або ж постав запитання щодо вашої з ним ліжку безпосередньо. Він буде дуже за це вдячний.

Комментарии
Loading...