Трейлер 'Пагорб одного дерева' різдвяний фільм Життя-це все, що я хотів

З усіх фільмів про Різдво трансляція по життю в цьому році Новорічної контракт може бути найбільш очікуваних. Це багато в чому тому, що це грає кілька акторів з одного дерева Пагорб. Хіларі Бертон, Danneel Еклз, Роберт Баклі, Тайлер Хілтон, і Антуан Теннер все об'єднують свої сили для такого чарівного свята кіно, який зосереджується на жінці по імені Джолі (Бертон), який приймає її кращого друга, брата, Джек (Баклі), додому на Різдво, і вони роблять вигляд, що в курсі, щоб отримати її колишнього хлопця ревнувати. Вони підписують договір, складений сестра Джека Наомі (Еклз), що держави Джолі допоможе Джек з проектом працювати, якщо він робить це шарада для неї.

Звучить закидонами, так? Точно! Це те, чого так солодко про це. Одне дерево Хілл був досить банани показують, так що цілком природно, в житті фільм з його участю акторів трохи химерної боку. Плюс, що задоволення від цих фільмів, а також новорічних фільмів на Hallmark. Вони ідеально підходять ескапізм.

Дивитися трейлер для себе, нижче.

На жаль, не всі ваші Пагорб одного дерева улюблені в цьому фільмі. Нам не вистачає Софії Буш, Стівен Коллетти, і Бетані Джой Ленц, серед інших. Цікаво, що двоє з тих акторів, що знялися в іншому житті різдвяні фільми: Ленц буде в пуансеттії на Різдво (23 листопада), і Коллетти зірки в місті Різдво (падає 16 грудня). Це означає, що не одна, не дві, а три життя фільми отримують дозу Пагорб одного дерева в цьому році.

Різдвяний контракту дебютує на все життя четвер, 22 листопада о 8:00 вечора за східним часом.

Пов'язані Історії:

Софія Буш відкриває про нібито утиски вона зіштовхнулася на одне дерево Хілл комплект

Одне дерево Хілл повертається до потокового завдяки хулу

Остаточне доказ Блер Уолдорф з Пліткарки, Брук Девіс з Пагорб одного дерева, і Саммер Робертс з РЯ - ж

Комментарии
Loading...