Интернет реклама УБС

Зміщення стелю розбився Карді Б встановити, щоб повернути її, і він не працював

Все стало дуже ніяково під час Карді Б виступи на сцені в прокатному гучний фестиваль в Лос-Анджелесі в суботу ввечері: її скоро-к-бути колишній чоловік, офсет, перервав її виконання в порядку, щоб попросити її назад. І—спойлер—вона була не в цьому.

Швидкий догонялки: раніше в цьому місяці, Карді Б оголосила, що вона і зсуву, яким вона була заміжня протягом року і має дочку, розлучаються після того, як з'явилися чутки про його зраду. Зсув не схоже, щоб бути на борту з розколом, хоч і розміщувала в Instagram про те, як сильно він сумує за Карді. Він, мабуть, вирішив його "перемогти Карді назад" місія на наступний рівень і з великим розмахом, що, здавалося, серйозно відгукнеться.

Під час набору репера при прокатці голосно в Лос-Анджелесі, зміщення зробив несподівана поява на сцені з величезним написом "Візьми мене назад Карді" білих і червоних троянд.

Rolling Loud Los Angeles 2018Пинтерест
Фото: Скотт Dudelson/Getty Зображення

Він перервав її шоу, щоб сказати їй, як сильно він хоче помиритися: "я просто хочу сказати тобі: прости, брате", - нібито сказав їй компенсувати. "В людині. В очах світу".

Rolling Loud Los Angeles 2018Пинтерест
Фото: Скотт Dudelson/Getty Зображення

Вона просто стояла і дивилася (зі зрозумілих причин) дратує, як пекло.

Rolling Loud Los Angeles 2018Пинтерест
Фото: Скотт Dudelson/Getty Зображення

Зрештою, він залишив сцену і вона продовжувала своє шоу.

https://twitter.com/coquihanii/status/1074203939984162816

https://twitter.com/Complex/status/1074202882235400193

Скажімо так, вболівальники не вразило, з якою малюнок влучним паралельно з колишнім з'являтися несподівано на роботі і перервали засідання.

https://twitter.com/BasicBlaecGirl/status/1074328466194018304

https://twitter.com/PretyEyeTrapper/status/1074203848259108864

https://twitter.com/ivieani/status/1074194431744622592

https://twitter.com/demetriallucas/status/1074199977969283072

Після інциденту, Карді, розміщеному в Instagram, щоб подякувати своїм прихильникам за підтримку і уточнити, що вона не хоче їх атакувати зміщення на хвилі подій.

"Порушивши батько моєї дитини не збирається змусити мене відчувати себе краще, тому що в кінці дня це все ще сім'я", - сказала вона. "На жаль, ми проходимо через речі, і це не приватна, вона стала надбанням громадськості. Я просто хочу, щоб всі померти, мені потрібен час, щоб ми могли бачити очі в очі...я не можу передбачати майбутнє".

Завантаження

Подивитися на Instagram

Вона продовжила в другому пості, "я не кажу, що я збираюся повернутися разом з ним, мені просто не подобається, що трепку онлайн річ."

Карді вказав на недавній приклад Піт Девідсон, хто мав справу з такою після розриву тролів, а чому цей тип онлайн знущання не ОК, і зазначив, що вона не хотіла зміщення мати справу з тими, "неприємні" почуття: "я знаю, як це боляче, коли мільйони людей борються кожен день з тобою."

Завантаження

Подивитися на Instagram

Карді Б, воістину королева.

Пов'язані Історії:

Карді Б просто поділився перший погляд дитини культурі

Карді Б просто показали, що вона і зміщення розлучається після шлюбу року

Карді Б просто кинув її тур з Бруно Марс, щоб зосередитися на материнство

Комментарии
Loading...